ЗМІ про нас

Вікно в Європу". "5 канал" розповів про впровадження проекту - «5 Канал» розповів про пілотне впровадження механізмів реінтеграції батьків до професійної діяльності після відпустки для догляду за дитиною, яке здійснюється у рамках проекту «Знову до роботи…»

УТР розповів про конкурс "Сімя і робота - наша турбота". Як зазначила, відкриваючи виставку, президент Ліги соціальних працівників України (ЛСПУ) Світлана Толстоухова, молоді дизайнери через соціальний рекламний продукт показали не лише розуміння існуючих проблем у цій царині, а й запропонували інноваційні підходи до розв’язання проблем. «Наша виставка, – наголосила С.Толстоухова, – ще раз підтвердила, що українська молодь сповідує європейські цінності і вміє їх просувати зрозумілими для широкої громадськості засобами».

 

Подати заявку на членство в ГО "ЛСПУ"!

ГО "ЛСПУ"

Громадська організація, яка об'єднує громадян незалежно від громадянства і місця проживання для задоволення та захисту законних соціальних, економічних, творчих та інших спільних інтересів своїх членів, реалізації їх прав і свобод та сприяння реалізації соціальної політики в Україні.

Email: lswu@ukr.net

Phone: 044-238-6520

Реєстраційнй номер: 12345-67

Отримувати новини щомісяця

© 2020 by LSWU