Пошук
  • ЛСПУ

Відбулася перереєстрація науково-методичного журналу «Соціальна робота в Україні: теорія і практика"

Оновлено: 8 жовт 2020 р.

Протягом травня 2019 р. відбулася перереєстрація науково-методичного журналу «Соціальна робота в Україні: теорія і практика», внесеного до Переліку наукових фахових видань України, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук (педагогічні науки/соціальна педагогіка), затвердженого постановою президії ВАК України від 14.04.2010 р. №1-05/3, а також оновлюється кількісний та якісний склад редакційної колегії журналу.

Засновником журналу з 2002 року є Громадська організація «Ліга соціальних працівників України», співзасновником з 2008 р. став Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, зокрема: Факультет соціально-психологічних наук та управління.

За десять років існування журнал набув значних позитивних змін та з 2004 року введений до переліку фахових видань. З 2009 року – журнал розміщується на порталі наукової періодики України Національної бібліотеки України імені В.І Вернадського. З 2016 року – журнал має міжнародний номер ISSN 2415-8011.

Запрошуємо усіх зацікавлених до взаємної співпраці з авторами теоретичних та практичних досліджень у галузі соціального забезпечення (науковий напрям – соціальна робота) та у галузі педагогіка (науковий напрям – соціальна педагогіка) в спільному виданні науково-методичного журналу «Соціальна робота в Україні: теорія і практика». Можливо оформлення підписного видання.7 перегляд0 коментар