Пошук
  • ЛСПУ

Реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 роки

Міністерство соціальної політики ініціює громадське обговорення стану реалізації Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 роки (затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України 09.08.2017 № 526-р. ).

Запрошуємо громадських діячів та експертів, представників місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, закладів і організацій, які дотичні до порушених у Національній стратегії питань, надати свої пропозиції для подальшого обговорення у термін до 22.01.2021 на електронну адресу: t.l.syvolapenko@mlsp.gov.ua .

Пропозиції мають визначати актуальні на сьогодні проблеми у процесах реформування системи інституційного догляду та виховання дітей, а також містити конкретні шляхи для їх вирішення, якими доцільно удосконалити Національну стратегію.

14 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

Наказ Мінсоцполітики № 868 від 30.12.2020 "Деякі питання адміністрування надання місцевими.."

Наказ Міністерства соціальної політики України «Деякі питання адміністрування надання місцевими державними адміністраціями і територіальними громадами соціальної підтримки у сферах соціального захисту