Пошук
  • ЛСПУ

Реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 роки

Міністерство соціальної політики ініціює громадське обговорення стану реалізації Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 роки (затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України 09.08.2017 № 526-р. ).

Запрошуємо громадських діячів та експертів, представників місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, закладів і організацій, які дотичні до порушених у Національній стратегії питань, надати свої пропозиції для подальшого обговорення у термін до 22.01.2021 на електронну адресу: t.l.syvolapenko@mlsp.gov.ua .

Пропозиції мають визначати актуальні на сьогодні проблеми у процесах реформування системи інституційного догляду та виховання дітей, а також містити конкретні шляхи для їх вирішення, якими доцільно удосконалити Національну стратегію.

12 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

Нова модель орг. структури виконавчого органу, з питань соцзахисту населення та захисту прав дітей

З метою забезпечення єдиного методологічного підходу до розроблення положень про структурні підрозділи з питань соціального захисту населення місцевих державних адміністрацій і виконання повноважень з

ГО "ЛСПУ"

Громадська організація, яка об'єднує громадян незалежно від громадянства і місця проживання для задоволення та захисту законних соціальних, економічних, творчих та інших спільних інтересів своїх членів, реалізації їх прав і свобод та сприяння реалізації соціальної політики в Україні.

Email: lswu@ukr.net

Phone: 044-238-6520

Реєстраційнй номер: 12345-67

Отримувати новини щомісяця

© 2020 by LSWU