Пошук
  • ЛСПУ

05.02.2021 р. відбулася онлайн нарада за участі ЛСПУ, виконавчої дирекції та керівників осередків.

05 лютого 2021 р. відбулася онлайн нарада за участі Президента ЛСПУ Світлани Толстоухової, виконавчої дирекції та керівників регіональних та місцевих осередків. Під час наради обговорювалися питання щодо Стратегічних напрямів розвитку та діяльності ГО ЛСПУ на 2021-2025 роки, а також про організацію та проведення навчання фахівців соціальної роботи, які працюють в територіальних громадах областей України.

Під час обговорення першого питання було попередньо погоджено дату проведення З`їзду ГО ЛСПУ - 14 травня 2021 року, основними питаннями якого визначено: обрання Президента та Правління організації, затвердження Стратегії розвитку та діяльності ГО ЛСПУ на 2021-2025 роки. Були обговорені організаційні питання в рамках підготовки та проведення З`їзду, визначені Статутом ГО ЛСПУ.

В рамках обговорення другого питання, що стосувалося організації та проведення навчання фахівців соціальної роботи, які працюють в територіальних громадах областей України, було обговорено тематичні модулі навчальних тренінгів та можливість проведення такого навчання на базі регіональних осередків та ОЦСССДМ. Представники регіональних осередків висловили зацікавленість щодо підготовки регіональних тренерів, які здійснюватимуть підготовку ФСР на місцевому рівні разом з тренерами, підготовленими виконавчою дирекцією ГО ЛСПУ та НПУ ім. М. Драгоманова. Учасники наради були проінформовані про затвердження Мінсоцполітики "Порядку залучення об`єднань працівників системи надання соціальних послуг, об"єднань надавачів та отримувачів соціальних послуг до виконання повноважень уповноважених органів системи надання соціальних послуг".

Керівникам регіональних та місцевих осередків ГО ЛСПУ було направлено для заповнення: Заяву про вступ до організації, Анкету регіонального/місцевого осередку та форму реєстру членів регіонального/місцевого осередку та визначено зворотній зв`язок 20 лютого 2021 року.9 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

Нова модель орг. структури виконавчого органу, з питань соцзахисту населення та захисту прав дітей

З метою забезпечення єдиного методологічного підходу до розроблення положень про структурні підрозділи з питань соціального захисту населення місцевих державних адміністрацій і виконання повноважень з

ГО "ЛСПУ"

Громадська організація, яка об'єднує громадян незалежно від громадянства і місця проживання для задоволення та захисту законних соціальних, економічних, творчих та інших спільних інтересів своїх членів, реалізації їх прав і свобод та сприяння реалізації соціальної політики в Україні.

Email: lswu@ukr.net

Phone: 044-238-6520

Реєстраційнй номер: 12345-67

Отримувати новини щомісяця

© 2020 by LSWU