Про ГО "ЛСПУ"

Засновано: 4 листопада 1999 року

 

Структура:

Основою Ліги є місцеві осередки, які створюються за територіальним принципом. Вищим керівним органом ЛСПУ є З’їзд, який обирає Президента, Правління, ревізійну комісію. Вищим керівним органом між З’їздами є Правління, яке очолює Президент. Постійно діючий виконавчий орган – виконавча дирекція. Організація має розгалужену мережу осередків: обласних, міських, районних, сільських. Сьогодні в Україні функціонують 24 відокремлених підрозділів (осередків ЛСПУ) з юридичним статусом. Членами організації є соціальні працівники, психологи, освітяни, медики, представники органів внутрішніх справ, громадських організацій тощо.

Діяльність регіональних осередків направлена на роботу з різними категоріями клієнтів, які потребують соціальної допомоги – діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти та молодь з функціональними обмеженнями, сім’ї, які опинились в складних життєвих обставинах, з дітьми та їх сім’ями, переміщеними в регіони України з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції, волонтери тощо.

Президент ЛСПУ:

Толстоухова Світлана Валентинівна, кандидат педагогічних наук, Заслужений працівник соціальної сфери України.

Історія та цілі ЛСПУ:

Всеукраїнська громадська організація “Ліга соціальних працівників України” створена 1999 року (свідоцтво про реєстрацію № 1250) з метою задоволення та захисту законних соціальних, економічних, творчих інтересів своїх членів, реалізації їх прав і свобод та сприяння соціальній  політиці в Україні.

Основні цінності:

 • Ліга прагне стати об’єднанням професійної громади фахівців соціальної сфери України.

 • Ліга докладає зусиль, щоб підняти престиж професії соціального працівника та формування професійних команд в регіонах.

 • Наша організація вірить у щирість, відкритість та працелюбність кожного фахівця з соціальної роботи.

 • В своїй діяльності ми дотримуємося принципів соціальної роботи, зокрема демократичності, етичності та толерантності.

 • Ми поважаємо людську гідність та готові підтримати прагнення особистості до покращення якості власного життя.

Наше бачення:

Єднання соціальних працівників для захисту їх прав та інтересів, розвитку соціальної сфери України, гармонізації людини і суспільства.

Наша місія:

Ми, Ліга соціальних працівників України, об’єдналися для захисту соціальних, економічних, творчих, інших законних прав та інтересів працівників соціальної сфери; зміцнення престижу професії соціального працівника та його ролі у суспільстві; впровадження кращих соціальних практик з метою надання якісних соціальних послуг відповідно до потреб громади.

Головні напрямки діяльності, цілі та завдання Організації:

 • Реалізація власних та участь у реалізації місцевих, національних і міжнародних програм соціальної підтримки та соціального становлення дітей, сімей та молоді;

 • Проведення соціальних та аналітичних досліджень;

 • Сприяння здійсненню соціально-профілактичної роботи щодо запобігання та подолання негативних явищ в дитячому і молодіжному середовищі;

 • Підтримка сімей, які взяли на виховання дітей сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування;

 • Розвиток міжнародного співробітництва, встановлення міжнародних контактів;

 • Здійснення соціальної адвокації по представленню і захисту інтересів і прав дітей, сімей, молоді, членів Ліги;

 • Покращення  якості  життя, задоволення соціальних цінностей особистості в громадянському суспільстві.

Організація працює у напрямку захисту соціальних, економічних, творчих, інших законних прав та інтересів працівників соціальної сфери; зміцнення престижу професії соціального працівника та його ролі у суспільстві; впровадження кращих практик з метою надання якісних соціальних послуг відповідно до потреб громади; підтримує та адвокатує здійснення реформування системи надання соціальних послуг дітям-сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування, з метою зменшення інституалізації та надання послуг на базі інтернатів та подальшого переходу до сімейних форм виховання; сприяє здійсненню соціально-профілактичної роботи щодо запобігання та подолання негативних явищ в дитячому і молодіжному середовищі; покращення  якості  життя, задоволення соціальних цінностей особистості в громадянському суспільстві.

Діяльність:

Ліга працюючи в Україні майже 15 років, надає активну підтримку Уряду України, відповідним міністерства та відомствам у розробці та впровадженні реформ у сфері забезпечення прав дітей, розвитку сімейних форм виховання, розвитку соціальних послуг для сімей з дітьми, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, реформування та трансформації закладів соціальної сфери.

Значний досвід надання консультаційних послуг на замовлення міжнародних організацій – Світовий банк, Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Фонд народонаселення ООН, Благодійний фонд «Відродження», Шведської Агенції з Міжнародного Розвитку (Sida), Європейського Союзу та Програми розвитку ООН (ПРООН), Міжнародного благодійного фонду «ДРУЗІ ДІТЕЙ УКРАЇНА», Посольства Австралії в Республіці Польща та інші – забезпечує дотримання спеціалістами організації найвищих стандартів надання послуг та проведення дослідження, можливість обміну досвідом та використання найкращих практик світового та європейського рівнів.

Ліга є засновником науково-методичного журналу ”Соціальна робота в Україні: теорія і практика” для працівників соціальної сфери.

 

Контакти ЛСПУ:

04070, м. Київ, вул. Фролівська, 1/6,

тел./факс: 044 238-65-20.

Wеb-сайт Ліги: www.ligasocial.org.ua, e-mail: lswu@ukr.net

Ліга докладає зусиль, щоб підняти престиж професії соціального працівника та формування професійних команд в регіонах

Наша місія

Ми, Ліга соціальних працівників України, об’єдналися для захисту соціальних, економічних, творчих, інших законних прав та інтересів працівників соціальної сфери; зміцнення престижу професії соціального працівника та його ролі у суспільстві; впровадження кращих соціальних практик з метою надання якісних соціальних послуг відповідно до потреб громади.

0139s.jpg
 
231.jpg

Наше бачення

Єднання соціальних працівників для захисту їх прав та інтересів, розвитку соціальної сфери України, гармонізації людини і суспільства.

Подати заявку на членство в ГО "ЛСПУ"!

Подати заявку